Reakcia na: Petto #258005:
Zaujimave, ze za Nesrovnala sa intervaly nezhorsovali. A po dalsie, tu je krasne vidiet to, aki su v realite predstavitelia opozicie, ked su proti vlade, tak sa tvaria ze biedny chudobny narod a su pomaly socialnejsi nez Gandhi a akonahle su v nejakej funkcii alebo vo vlade tak su viac neoliberalni ako Thatcher.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
.
Ike