Reakcia na: bobitwo #257917:
Áno, keď som zarozprávaný, tak mi samozrejme robí problém vnímať okolie tak ako každému. To je síce pekné, že nemám kecať, ale kecám a rovnako kecá X ďalších vodičov... A to ešte neriešime, že tadiaľ môže jazdiť hocijaký opitý hňup. Áno nemal by, áno mali by to kontrolovať policajti - ale to je utópia, že policajtov bude 10 x viac a budú všade a všetkých kontrolovať.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
.
danlo