Reakcia na: SGP135 #257993:
je tam ale 45 s cyklus
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
.
15 minútový lístok za cenu 30 minútového. Slovami Horsta Fuchsa "a to se vyplatí"


bobitwo
Nie som neomylný, ale ak niekto nevie určiť, či je v križovatke a aké prednosti má dávať, alebo si nestíha pozrieť značky s prednosťami, tak nemá čo robiť na ceste. Keby hovoril, že nevie, ako má vyzerať označenie pretŕčajúceho nákladu z vozidla, ani len neceknem. ale ak mi povie, že tu https://maps.app.goo.gl/drZazDzoiypSvN2X6 nevie určiť, že je v križovatke a kto dáva prednosť, tak s tým problém mám.
Ale prosím, ak ho chceš obhajovať, že taký človek môže bez problémov jazdiť, že nemusí poznať ani tie najviac primitívne a základné križovatky, alebo že nedokáže si všímať v 50km/h dopravné značky, prosím, obhajuj ho. Ale potom sa vo svojej dokonalosti nesťažuj, čo jazdí po cestách. Lebo jedného takého obhajuješ.