Reakcia na: Ike #258012:
Však to, že sa tu porovnávajú dve veci - psychologický pocit (zbytočne pri prepadne 17 minút platnosti) s ekonomickým dopadom (či už na cestujúceho alebo dopravcu).
15 minútový lístok za cenu 30 minútového. Slovami Horsta Fuchsa "a to se vyplatí"


si
https://www.google.com/maps/@49.9837643,16.1163249,3a,75y,339.63h,85.82t/data=!3m7!1e1!3m5!1s2GcwXCoGz-l3jo6DFEtxhA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D4.176581966126221%26panoid%3D2GcwXCoGz-l3jo6DFEtxhA%26yaw%3D339.62544580026616!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D