Reakcia na: Ma178rek #257996:
Zbytočne by sa rozdelila trasa a skomplikovalo cestovanie väčšiemu počtu ľudí. Mariánska je v pešej dostupnosti Vysokej, Americké námestie je zase v dostupnosti Blumentálu/STU. Centrum bude obslúžené za rohom. Snáď budú na zrušených zastávkach mapy s navigáciou k najbližším funkčným zastávkam.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
upravovač fotiek
EDIT: Ale keby to išlo obojsmerne cez Blumentál napr. na STN Nové mesto, tak by to nemuselo byť úplne na zahodenie. Len či sa na STN Nové mesto zmestia dve linky.