Reakcia na: Solider #257999:
Keby si hodil kaliforňana pred zastávku Centrum, tak by si tam mohol točiť jednu 30T v trase Centrum - Mariánska - Americké nám. - Blumentál - Vazovoa - Krížna - Americké nám. - Centrum. Medzi vodičmi by bola určite vysoko obľúbená služba. Točiť sa tam ako blázon, bez sociálky.EDIT: Ale keby to išlo obojsmerne cez Blumentál napr. na STN Nové mesto, tak by to nemuselo byť úplne na zahodenie. Len či sa na STN Nové mesto zmestia dve linky.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
Solider