Navrat povodnych intervalov sa urcite neudeje za Valla. Takze bohuzial jedine riesenie ako vratit povodne intervaly je zvolit niekoho ineho ako je Vallo. Skoda ze tu primatori nemaju zodpovednost pred vladou. V Rusku ked v 2010 Luzkov dokaslal organizaciu pri horucavach v Moskve a spakoval sa vtedy, tak Medvedev ho odvolal za toto. Takze pocitil dosledky konania. Tu? Vallo moze hocico dokaslat, obmedzit a nema sa komu zodpovedat.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
SGP135