Ja ešte k romanovej/osuského: nepomohlo by zatiaľ osadiť na cestu od Kauflandu značku daj prednosť v jazde aj nad cestu alebo vedľa ľavého pruhu a smerom od Technopolu miniostrovčekom oddeliť pruh smer Kaufland od pruhu smer Nám. Hraničiarov a vedľa pruhu smer Kaufland dať značku daj prednosť v jazde? Je to relatívne lacné a vratné riešenie oproti prestavbe na kruháč
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
upravovač fotiek