Reakcia na: S499.1023 #257988:
mne sa to uplnynuly weekend napriklad podarilo na tomto:https://www.google.com/maps/@49.9837643,16.1163249,3a,75y,339.63h,85.82t/data=!3m7!1e1!3m5!1s2GcwXCoGz-l3jo6DFEtxhA!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D4.176581966126221%26panoid%3D2GcwXCoGz-l3jo6DFEtxhA%26yaw%3D339.62544580026616!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
samkoh
2. Mal som v hlave zafixované optické priamejšie napojenie maximiliána hella smer ružinovská. Ten bod beriem späť.
3. Tak asi máme inak zadefinovanú lomenú prednosť, ale Devínska je takmer pokračovaním Botanickej.
4. OK.
5. Ja som písal o južnej(hlavnej) križovatke na Americkom nám., nie o neriadenej križovatke Mickiewiczovax 29. augusta.