Reakcia na: upravovač fotiek #257992:
Semafor na Vysokej má z pozorovania signál dlhý iba na 1 električku. Takže tam budeme mať konštantný električkový vláčik v oboch smeroch.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
Mhr1