Reakcia na: upravovač fotiek #257992:
Semafor na Vysokej má z pozorovania signál dlhý iba na 1 električku. Takže tam budeme mať konštantný električkový vláčik v oboch smeroch.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???
Ike
Lebo časť z JCL necestuje 3 dní v týždni celý rok MHD, ale možno 5-10 x za rok, takže z čísla 8800 môže pokojne byť sestciferne.