Myslim si ze tie nizkopodlazne T3 by boli peknou novinkou do vozoveho parku. Mozno v buducnosti znova budeme mat 9-10 elektirckovych liniek a na menej vytazenych by mohli prave jazdit tieto vozy. Predsalen maju mensiu spotrebu ako skody a zavoren by mohli byt na vsetkych spojov nizkopodlazne vozy ako to mesto chce.
upravovač fotiek
Nie, prosím, tieto úvahy boli relevantné možno pred 15 rokmi. Ale dnes? Fakt nepotrebujeme kupovať sólo vozy, čiastočne nízkopodlažné, bez klímy (aj keď v Ostrave a Brne sú aj wany klimatizované).