Reply on: Ma178rek #257800:
Tieto naše škodovky sú dizajnovo veľmi podarené oproti modelom z iných miest a do istej miery už dnes sú takým našim symbolom.Na druhej strane sú to už vizuálne takmer 15 ročné modely a 50m vozy vnímam stále len ako hudbu budúcnosti. Možno by bolo fajn keby sa v tomto zasa o kúsok posunieme, napr. tie nové 52T vyzerajú tiež podarene, keby sa postavia podľa nich bol by to za mňa krok správnym smerom. Koniec koncov, mám pocit, že od tých našich sa zas tak veľmi nelíšia.
upravovač fotiek
Nie, prosím, tieto úvahy boli relevantné možno pred 15 rokmi. Ale dnes? Fakt nepotrebujeme kupovať sólo vozy, čiastočne nízkopodlažné, bez klímy (aj keď v Ostrave a Brne sú aj wany klimatizované).