Reakcia na: Solider #257709:
Je zaujímavé, že v Nemecku sa žiadne vozidlá kusovo neschvaľujú. VAPOM, Prehlásenie o zhode, Inbetriebnahmeprotokoll a bodka. Načo treba schvaľovať každý kus rovnakého vozidla extra?A len tak mimochodom, po koľkých rokoch ste prišli na toto flagrantné ohrozenie bezpečnosti železničnej dopravy? Koľko psíkov muselo medzi Kittsee Grenze a Petržalkou za tú dobu zbytočne zomrieť?
pavol86
problem slovenskych voznov bol s blokovanim dveri a premostenim zachrannej brzdy.