Reakcia na: Ike #257683:
Zaujimave, ako vzdy ludia ako ty rovno idu do extremu aby zhovadili nazor ludi, co si myslia, ze obcasna jedna po zadku je hrdelny zlocin nutny potrestat trestom smrti.Mne otec dal 3 krat po zadku v zivote. Vzdy opravnene, zapamatal som si to, a napriklad vdaka tomu viem, ze nemam hadzat zo 7 poschodia balony naplnene vodou, vajcia a ine veci na ludi, lebo mojmu 10 rocnemu ja to prislo ako velka sranda a nikdy ma potom uz nenapadlo to spravit.
Vladimír
Toto nie je o BEÚS-e. Chytiť za bundu a vyraziť ho z voza dnes proste nie je legálne. Nikde.
To len na spresnenie. Inak s tým o úpadku disciplíny a autority súhlasím. Nejde to dobrým smerom a pravdepodobne to narazí na bod, keď sa bude musieť niečo zmeniť.