VIDEO: Muž s nožem děsil lidi na Andělu. Když se vydal k zastávce, zasáhla policie
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/muz-s-nozem-oc-smichov-drogy-zasah-policie-praha-andel.A260604_120853_praha-zpravy_tmps
"Pozdější testy ukázaly, že byl pod vlivem mixu tvrdých drog."
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/muz-s-nozem-oc-smichov-drogy-zasah-policie-praha-andel.A260604_120853_praha-zpravy_tmps
"Pozdější testy ukázaly, že byl pod vlivem mixu tvrdých drog."
Vladimír
Toto nie je o BEÚS-e. Chytiť za bundu a vyraziť ho z voza dnes proste nie je legálne. Nikde.
To len na spresnenie. Inak s tým o úpadku disciplíny a autority súhlasím. Nejde to dobrým smerom a pravdepodobne to narazí na bod, keď sa bude musieť niečo zmeniť.