Reply on: 810zssk #257676:
Je zásadný rozdiel medzi sadistickým bitím detí ako ventilu vlastnej frustrácie a fyzickým trestom ako jasným stanovením hranice medzi prípustným a neprípustným správaním. Fyzický zážitok z dôsledku prekročenia hranice nie je u časti populácie nahraditeľný iným spôsobom (dohovor).
Cele zle.
zakaznik
No a tiež ak obeť neskončí v nemocnici, tak sankcia je u nás v podobe pokuty vo výške 30 euro. Takže výtržník kým vytriezvie tak možno aj zabudne, že niečo spôsobil.