Reply on: Ike #257683:
Zaujimave, ako vzdy ludia ako ty rovno idu do extremu aby zhovadili nazor ludi, co si myslia, ze obcasna jedna po zadku je hrdelny zlocin nutny potrestat trestom smrti.Mne otec dal 3 krat po zadku v zivote. Vzdy opravnene, zapamatal som si to, a napriklad vdaka tomu viem, ze nemam hadzat zo 7 poschodia balony naplnene vodou, vajcia a ine veci na ludi, lebo mojmu 10 rocnemu ja to prislo ako velka sranda a nikdy ma potom uz nenapadlo to spravit.
Andrej
Samozrejme, vdaka ich poctu to vyzera ako keby to bolo len o mladych generaciach - ja mam 28 rokov a ked je to mozne tak vzdy skusim si naplanovat cesty aby som nemusel ist MHD ked skoly koncia - ale uz som stretol aj obrovsky pocet ludi 40+ ktori sa chovaju agresivne voci vodicom aj inym pasazierom, ktori si davaju nohy sa sedadla MHD alebo pocuvaju videa na telefonoch bez sluchadiel, ktori pokladnikom vynadaju za kazdu hovadinu a bez provokacie, atd atd. Proste hroza. Do par rokov namiesto rozpravania budeme na seba hadzat vykaly.