Reakcia na: bobitwo #257596:
Aku hlukovu normu treba dodrziavat o 2 ci o 3 rano, ked po sebe niekolko iducich vlakov neustale (resp. niekolkokrat prerusovane) trubi medzi ZST Lamac a podjazdom na D2?
len hold .. niekomu vadí zvuk motorov ...
D555.3008
Musela by sa zvyšit vyprava vozidiel /ktore možeme využit inde
Bežne meškanie na Patronku 10-20 min často aj cez 30 min/problem v Sitine alebo na Kramaroch cesta pod most meskanie aj 20-30 min zacpy na nabreži