Reakcia na: Solider #257281:
Doplatok v pokladni ZSSK ku koncu existencie tých lístkov stál úplne rovnako ako celodenný lístok v ÖBB / WL aplikácií. Na zrušení kombinovaných lístkov teda cestujúci nijak neprerobil.

Ale teda aj po desiatich dňoch je to naďalej takto nezmyselne.
Valec