Reakcia na: Ma178rek #257272:
Ak odkláňať tak smerom Medená-Kúpeľná. NLŠ je námestie, už dosť, že si z neho ministri robia parkovisko nerobme z toho ešte aj veľkú križovatku.Ale v prvom rade by som sa zameral na zníženie počtu vozidiel na Mostovej, áno sú tam súkromné garáže a s tým tažko pohneme ale počet taxíkov, blaváčikov a iných vodičov na blikačkách čo si tam postávajú medzi SND/Redutou by sa mal prísnejšie kontrolovať.

Ale teda aj po desiatich dňoch je to naďalej takto nezmyselne.
birch
Okrem toho (alebo tým pádom) sa týmto smerom nezobrazuje ani na virtuálnej tabuli. Nenachádza sa ani na zastávkovom označníku.
Predpokladám, že sa nepodarilo správne nastaviť informačný systém, ale odklon trvá už týždeň, bolo už dosť času to napraviť. Alebo je v tom nejaký skrytý zámer?