Reakcia na: Solider #257228:
Malý háj by spravil akurát to, že vlak by nečakal v DNV, ale na Malom háji, lebo ten grafikon je žiaľ postavený tak, že sa to všetko križuje v Zohore. S tými 3oma koľajami a osobákom, čo vyhníva zbytočne v stanici minimálne 23 minút, sa zázraky robiť nedajú. Pri inak postavenom grafikone by tá výhybňa mohla pomôcť, ale tak ako je to teraz postavené, tak by bola na nič. Čo sa NAD týka, ak sa dali s NAD povoziť Urpíny, tak sa dá zvládnuť aj MA-DNV. Len to by musel niekto zaplatiť. Ak zarátame aj zbytočné státie OS vaku v Zohore, tak tie autobusy by boli dokonca rýchlejšie.
ratataj