Reakcia na: Solider #257234:
Aj GVD sa mal meniť až od 21.05, nie od 5.5. a menilo sa to preto, že keďže sú 2 koľaje na DNV tak nemusí Os čakať na EC od DNV. Aj tá výluka 6kV sa robí teraz, lebo sa prekladajú káble, a musí to byť hotové pred výlukou 1.TK. A dokonca aj výluka 2.TK Zo-MA mala byť do 21.05. Dátum mám od vedúceho prác, ale zdôrazňujem to že MALA BY, pretože pri tejto výluke je taký bordel, že čo platilo v pondelok ráno už poobede neplatí. Na 100% to budem vedieť zajtra večer keď prídem do práce, ak samozrejme hneď za výlukovým rozkazom nebude mail, že výluka je odvolaná.
Solider