Reakcia na: Ike #257011:
Tak zase nevidím nič zlé na normálnej dohode, že ja poskytnem zhotoviteľovi parkovanie a on to zohľadní v cene, ktorú mi vyúčtuje. Rovnako by sa potom dalo polemizovať aj o prípade, keď mi robí niečo na dome a ja mu dovolím zaparkovať na dvore - mal by som ho po správnosti poslať na najbližšie verejné parkovisko?
Ale, samozrejme, nebudem sa potom sťažovať, že som minul svoje bezplatné hodiny...
Ike