Reakcia na: si #256993:
Ja neviem, nebolo by, v rámci problem solvingu, efektívnejšiea) ísť peši alebo MHD, berúc do úvahy, že sa bavíme o 5 uliciach,
b) tie 2-3 € proste zaplatiť (predpokladám, že ak má rodina veľa návštev, má návštevnícku kartu)?
Nerozumiem úplne tomu, prečo ľudia, ktorí sú schopné minúť peniaze na rôzne blbosti, majú zrazu problém zaplatiť tretinu lacného obeda v kantíne za pohodlné parkovanie.
.
si
ako vies na co ludia minaju svoje peniaze ? preco si myslis ze ked ty mas rozpocet na blbosti (a s laskou na ne prispievas aj PRimatorovi), ze to tak maju vsetcia (alebo co i len vacsina ?)
okrem toho nezabudni, ze bohaty ktory si na to zarobil vlastnou poctivou cinnostou si obvykle vazi aj tie "drobne", pretoze vie ze velakrat malo da vela a nevyhadzuje ich len tak na *ujoviny....
a a) na prechadzku sa cast obyvatelov vyberie radsej dakam do prirody a tu hodinu (cesta tam a nazad) radsej stravi nejak inak.... okrem toho v ramci toho "vyletu" mozu napriklad dopravovat zaroven nakup tazsie mobilnym rodicom alebo cokolvek ine.... evidentne si este asi malo zazil, tvoje nazory mi pripominaju mna ked som mal 18.....