Reakcia na: Ike #257004:
Sorry ale miešaš dve rôzne témy. Prvá je akú formu má ten lístok mať (kus papiera vs papierová karta s čipom) a druhá to ako sa zaň má platiť (aj cash alebo len karta). Tieto dve veci priamo nesúvisia a dajú sa ľubovoľne kombinovať.
.
810zssk
Treba si tiež uvedomiť že pri každej zmene cestovného treba riešiť výmenu lístkov atď, čo sa neoplatí robiť ak ti podľa tabuľky vyšlo zvýšenie ceny o 5 centov. Radšej raz za štyri roky o 20. Otázka je potom či aspoň valorizovať PCL, ale tam to vytvára nepríjemný obraz že PCL idú hore a JCL nie.