Reply on: Ike #256990:
a v com zvyhodnuje tato politika tych co si vacsinu toho casu ked to auto stoji "doma" riesia na vlastne naklady ? ze ked prides k nim na navstevu, musia svoje auto vytiahnut z garaze na ulicu aby sa mohla navsteva strcit do garaze a nemusela platit valovi vypalne aj ked pochadza len z o 5 ulic vzdialenej tej istej mestskej casti ?
.
810zssk
Treba si tiež uvedomiť že pri každej zmene cestovného treba riešiť výmenu lístkov atď, čo sa neoplatí robiť ak ti podľa tabuľky vyšlo zvýšenie ceny o 5 centov. Radšej raz za štyri roky o 20. Otázka je potom či aspoň valorizovať PCL, ale tam to vytvára nepríjemný obraz že PCL idú hore a JCL nie.