Reply on: Ike #257011:
Tak zase nevidím nič zlé na normálnej dohode, že ja poskytnem zhotoviteľovi parkovanie a on to zohľadní v cene, ktorú mi vyúčtuje. Rovnako by sa potom dalo polemizovať aj o prípade, keď mi robí niečo na dome a ja mu dovolím zaparkovať na dvore - mal by som ho po správnosti poslať na najbližšie verejné parkovisko?
Ale, samozrejme, nebudem sa potom sťažovať, že som minul svoje bezplatné hodiny...
MatejBA
Ano, zohladnili si to - +25 eur den, kym mi robili rekonstrukciu, alebo im dam parkovanie. Zaplatis mi tych extra 25 eur denne, co im trvala reko casti bytu 2 tyzdne? Ja nie som z penazi, a tych extra 250 - 300 eur musim odpracovat tiez.
Ale vsak som si zvykol, ze vela ludi tu uvazuje stylom "ja nepotrebujem elektrinu, ja si pozriem TV pri svieckach".