Reply on: 810zssk #257007:
Super kniezacia rada - takze si zase priplatim v cenach sluzby, ze mesto je nenazrate, vsak oslicek otras sa ze?Ano, zohladnili si to - +25 eur den, kym mi robili rekonstrukciu, alebo im dam parkovanie. Zaplatis mi tych extra 25 eur denne, co im trvala reko casti bytu 2 tyzdne? Ja nie som z penazi, a tych extra 250 - 300 eur musim odpracovat tiez.
Ale vsak som si zvykol, ze vela ludi tu uvazuje stylom "ja nepotrebujem elektrinu, ja si pozriem TV pri svieckach".
810zssk