Reply on: si #256996:
Čiže zrelé riešenie je robiť rošády s autami a garážou, len aby sa neplatilo "výpalné" a nezrelé riešenie je zaplatiť parkovné, ak je to vôbec vzhľadom na existenciu návštevníckej karty, relevantné (v tom prípade stačí len swipnúť v aplikácii vydanie bezplatného parkovacieho lístka).Ok, zapisujem si.
.
Ike
V tomto "ideálnom" svete potrebuješ 2x toľko parkovacích miest ako máš áut. Priemerné auto 98 % času svojej životnosti stojí. Fakt má toto financovať mesto z obmedzených zdrojov? Toto je čistý komunizmus.