Reply on: Ike #257011:
Tak zase nevidím nič zlé na normálnej dohode, že ja poskytnem zhotoviteľovi parkovanie a on to zohľadní v cene, ktorú mi vyúčtuje. Rovnako by sa potom dalo polemizovať aj o prípade, keď mi robí niečo na dome a ja mu dovolím zaparkovať na dvore - mal by som ho po správnosti poslať na najbližšie verejné parkovisko?
Ale, samozrejme, nebudem sa potom sťažovať, že som minul svoje bezplatné hodiny...
810zssk
Koľko percent mesta má parkovanie spoplatnené 24/7 že ti karta vydrží len na 4 dni parkovania, aj keď už predpokladáme nonstop kempenie pred vchodom?