Reakcia na: si #256993:
Ja neviem, nebolo by, v rámci problem solvingu, efektívnejšiea) ísť peši alebo MHD, berúc do úvahy, že sa bavíme o 5 uliciach,
b) tie 2-3 € proste zaplatiť (predpokladám, že ak má rodina veľa návštev, má návštevnícku kartu)?
Nerozumiem úplne tomu, prečo ľudia, ktorí sú schopné minúť peniaze na rôzne blbosti, majú zrazu problém zaplatiť tretinu lacného obeda v kantíne za pohodlné parkovanie.
.
Valec