Reakcia na: Mhr1 #256989:
bankomat ti na jednu transakciu vie vydat maximalne 40 bankoviek (aspon na taky limit som narazil ked som to v minulosti potreboval, pravdepodobne to je limit podavaca), takze cim mensie bankovky vyberas, tym viac vyberov musis spravit....a drzim palce pri bezhotovostnom fungovani, zopar vypadkov ACSka za uplynulych par rokov som uz zazil....
.
bobitwo
- aká dopravná chudoba? Nevieš čítať? Posraných 12km do práce v rámci Bratislavy mi trvá 80 minút VHD. To je priemerná rýchlosť 9km/h. Rekreačný bežec má tempo na 10km medzi 55-65 minútami. Stále nevidíš ten problém?
- prečo odbáčaš od témy? Ak zakazuješ autá, tak musíš dať riešenie. Ukáž mi nejaké vozidlo MHD do ktorého môžem nastúpiť s morským kajakom. Som zvedavý.
- ani cena PCL nie je plná cena služby, resp. trhová cena. To prečo nerozporuješ? Či klasika, ukazujeme,le to, čo sa nám to hodí? Chceš platiť trhovú cenu? Ok, som ochotný platiť trhovú cenu za parkovacie miesto. Ale očakávam potom podmienky ako pri trhovom parkovaní, teda vyhradené parkovacie miesto a ďalšie veci k tomu. A samozrejme, aby to bolo fér, očakávam, že MHD potom nebude pletená z mojich daní, ale bude tiež za trhovú cenu, nech to je fér.
- mesto nevie vyriešiť ani len Bolt kolobežky pohádzané kade tade v súčasnosti. Toľko ku kompetencii mesta v podobnej téme.
- bacha na to STN nie je právne záväzná. To je argument, ktorý padal pri Vajanského zo strany mesta. Teda mesto nemusí trvať na parkovacích miestach.