Reakcia na: Ike #256950:
Nie, nie sú. Je to len politický nástroj. Ak by bolo jasné komunikové a bol jasne nastavený automat, každý normálny človek pochopí o čo ide a zmena nie je radikálna. Ale keď sa to raz za 5 rokov mení, tak skok je veľký, emócie sú negatívne a za tie roky utekajú peniaze, čo sa mohli použiť inde. A bavíme sa o miliónoch.
Viko