Reakcia na: S499.1023 #256896:
Večer po 18h. sú tie svetlá okrem Vajnorská -Tomášikova predsa vypnuté. Cez víkendy celodenne.. Jediné zdržanie by bola výhybka smer J. Dvor či Centrum od.N. Mesta. Myslím, že je ešte stále bez el. ovládania.
si
rad by som vidiet ten grafikon pre jednokolajnu trat do kvetoslavova... kde a ako vykrizovat a este dokazat drzat 15 minutovy (predpokladam ze obojsmerny) takt....
(medzi ZST BA-nove mesto a BA-podunajske biskupice je jazdna doba (smerom von z BA) 14 minut, v opacnom (do BA) 9 minut, vyhybna uprostred ziadna (leda ze by jeden z vlakov zaliezol na vlecku letiska) -> hustejsi takt ako 23 minut je asi nerealny, obdobne medzi ZST nove kosariska a ZST kvetoslavov je jazdna doba 13 minut v jednom smere a rovnako tak aj nazad -> hustejsi takt ako 26 minut opat nerealny )