Reply on: andy27 #256889:
Ja som bol niekoľkokrát na Malorke a vždy som tam využíval VHD, ale v Palme som sa veľmi nezdržal. Ale stále poukazujem na to, že kým stanice ako napríklad na Malorke, čo spomínaná Victoria boli menšie ako AS MN pred zmenšením, tak boli schopné prepraviť výrazne viac cestujúcich, aj vypraviť minimálne rovnako, koľkokrát aj viac spojov ako AS MN, ale z nejakého dôvodu sa ukazuje na to, že AS MN nestačia. Nič viac, nič menej.
si
rad by som vidiet ten grafikon pre jednokolajnu trat do kvetoslavova... kde a ako vykrizovat a este dokazat drzat 15 minutovy (predpokladam ze obojsmerny) takt....
(medzi ZST BA-nove mesto a BA-podunajske biskupice je jazdna doba (smerom von z BA) 14 minut, v opacnom (do BA) 9 minut, vyhybna uprostred ziadna (leda ze by jeden z vlakov zaliezol na vlecku letiska) -> hustejsi takt ako 23 minut je asi nerealny, obdobne medzi ZST nove kosariska a ZST kvetoslavov je jazdna doba 13 minut v jednom smere a rovnako tak aj nazad -> hustejsi takt ako 26 minut opat nerealny )