Reakcia na: bobitwo #256692:
mozes skusit rovno z autobusovej stanice pod novy most.... a ak sa ti to zda byt blizko a ze vsetcia maju chodit pesi alebo hodinovou oklukou cez racismyto a hladnu stanicu alebo po petrzalke miesto par minutoveho spojenia ktore ponuka normalna linkova siet v nevylukovom stave, tak ti niet pomoci....videl si niekedy rozdelenie dopravnych vykonov v BA ? tiez tam mas najvacsi podiel autobusov, len ci to nebude aj tym ze autobusmi robis casto prave navoz na tu kapacitnejsiu formu dopravy....
PS: preplatia organizatori takychto podujati aspon listky s dlhsou casovou platnostou pre tych co ich ani toto neodradi od pouzita VHD a pouzivaju jednorazove listky s casouvou tarifou ?
(a o cene strateneho casu sa s tebou ani nezacinam bavit....)videl si tu este od niekoho ineho vyjadrenie o tom ze treba zakazat vsetko ? len ti akosi nevyhovuje ze zvysok chce aby sa minimalizoval dopad roznych podujati na vhd a tie tvoje behy na nu maju vyrazne destruktivnejsi vplyv ako napriklad oblubena "plesen v opere"....
bobitwo
V Londýne, ak sa k nemu vrátime, tak 1/3 cestujúcich celkovo vôbec nevyužíva koľajovú dopravu. Ak už argumentuješ zvozom.
Prečo by to mali preplácať? Preplácajú v Londýne lístky na metro, ak máš len na autobus? Nie. To isté aj inde. Všade je upozornenie dopredu a máš za zariadiť. Doprava je zabezpečená.
Maratónov po Európe sa bežia desiatky, aj v mestách kde nemajú metro.
Ale prosím, skláňam sa, zakážeme všetky udalosti, čo blokujú VHD, všetky tie behy, Račianske Vinobranie, Vrakunské hody a neviem, na čo ďalšie som ešte zabudol. Ale nie sme dôsledný, aj keď to neblokuje VHD, blokuje to chodníky, či ulice, ľudia sa teda nemajú ako niekam dostať. Takže jediné možné riešenie je všetko zrušiť.