Pri porovnávaní sa s maratónskymi obmedzeniami mi príde lepšie mesto Dublin ako Londýn. Podobne veľké Bratislave, nemá metro, železnica na podobnej úrovni, nemá trolejbusy, iba 2 nosné električkové linky a hustú sieť autobusov (všetko krátke dvojposchoďáky, žiadne kĺbaky). Maratón sa tam ide formou jedného dlhého okruhu, nie ako u nás 2 polmaratónske okruhy, a podľa pohľadu na mapku obmedzí totálne všetko, vrátane oboch električkových liniek.
Čo sa ale týka tohtoročného bratislavského maratónu tak bude mať zmenenú trasu (neviem či k lepšiemu alebo horšiemu) a prvý okruh sa bude trochu líšiť od druhého. Prvý sa pôjde po Prístavnej až k mostu, následne otočka, po Plynárenskej, Mlynských nivách, Košickej naspäť na Landererovu a po obvyklej trase na Karadžičovu. V Ružinove sa oba okruhy pôjdu v celej dĺžke Ružinovskej okolo obratiska. To získa nejaké kilometre naviac a následne sa z centra mesta nepôjde na nábrežie, ale cez most SNP do Petržalky. Odtiaľ tradične cez sad JK a Starý most. V druhom okruhu sa vynechá úvodná odbočka na Prístavnú a pôjde sa klasicky hneď na Karadžičovu, a namiesto toho sa v Petržalke trasa predĺži po cyklotrase k mostu Lanfranconi.
Čo sa týka obmedzení tak električiek sa to dotkne menej, Petržalka, Štúrova, Jesenského, nábrežie aj tunel budú plne prejazdné. Trasa bude križovať iba raz na Záhradníckej (asi iba s pozdržaním) a raz v centre zo Špitalskej na námestie SNP. Viac to ale v prvom kole ovplyvní a asi aj nachvíľu komplet uzavrie most Apollo a okolie. Ale bude to iba v úvodných 4km behu, takže odtiaľ sa rýchlo všetci odpracú.
Vychádzal som teda z tohto: https://bratislavamarathon.sk/events/bratislava-marathon/discipliny/#csob_maraton
Čo sa ale týka tohtoročného bratislavského maratónu tak bude mať zmenenú trasu (neviem či k lepšiemu alebo horšiemu) a prvý okruh sa bude trochu líšiť od druhého. Prvý sa pôjde po Prístavnej až k mostu, následne otočka, po Plynárenskej, Mlynských nivách, Košickej naspäť na Landererovu a po obvyklej trase na Karadžičovu. V Ružinove sa oba okruhy pôjdu v celej dĺžke Ružinovskej okolo obratiska. To získa nejaké kilometre naviac a následne sa z centra mesta nepôjde na nábrežie, ale cez most SNP do Petržalky. Odtiaľ tradične cez sad JK a Starý most. V druhom okruhu sa vynechá úvodná odbočka na Prístavnú a pôjde sa klasicky hneď na Karadžičovu, a namiesto toho sa v Petržalke trasa predĺži po cyklotrase k mostu Lanfranconi.
Čo sa týka obmedzení tak električiek sa to dotkne menej, Petržalka, Štúrova, Jesenského, nábrežie aj tunel budú plne prejazdné. Trasa bude križovať iba raz na Záhradníckej (asi iba s pozdržaním) a raz v centre zo Špitalskej na námestie SNP. Viac to ale v prvom kole ovplyvní a asi aj nachvíľu komplet uzavrie most Apollo a okolie. Ale bude to iba v úvodných 4km behu, takže odtiaľ sa rýchlo všetci odpracú.
Vychádzal som teda z tohto: https://bratislavamarathon.sk/events/bratislava-marathon/discipliny/#csob_maraton
(a o cene strateneho casu sa s tebou ani nezacinam bavit....)
bobitwo
V Londýne, ak sa k nemu vrátime, tak 1/3 cestujúcich celkovo vôbec nevyužíva koľajovú dopravu. Ak už argumentuješ zvozom.
Prečo by to mali preplácať? Preplácajú v Londýne lístky na metro, ak máš len na autobus? Nie. To isté aj inde. Všade je upozornenie dopredu a máš za zariadiť. Doprava je zabezpečená.
Maratónov po Európe sa bežia desiatky, aj v mestách kde nemajú metro.
Ale prosím, skláňam sa, zakážeme všetky udalosti, čo blokujú VHD, všetky tie behy, Račianske Vinobranie, Vrakunské hody a neviem, na čo ďalšie som ešte zabudol. Ale nie sme dôsledný, aj keď to neblokuje VHD, blokuje to chodníky, či ulice, ľudia sa teda nemajú ako niekam dostať. Takže jediné možné riešenie je všetko zrušiť.