Reply on: MatejBA #256694:
Nikdy som nenamietal rozširovanie MHD, som rád, keď vznikajú linky do nových častí Mesta aj keď sa navyšujú výkony v rámci tých existujúcich. Avšak v tomto prípade nejde o MHD, ale do linky do a zo zahraničia, ktorých prevádzka je mimo tejto agendy. Ak už sa majú linky do a zo zahraničia prevádzkovať, tak rozhodne mimo MHD a z iných zdrojov, než sú určené na prevádzku a rozvoj MHD.
Nie, nie som mentálne v roku 1986, ale štátna hranica znamená zmenu podmienok a zmenu jurdisdikcie. To platilo kedysi, platí teraz a bude platiť dovtedy, kým štátne hranice budú existovať.
(a o cene strateneho casu sa s tebou ani nezacinam bavit....)
upravovač fotiek