Reakcia na: Valec #256607:
Takže kandidátka, ani o tom nevie, bude v oblasti rozvoja električkovej dopravy presadzovať zmenu rozchodu koľajníc, lebo to je hlavným problémom! A možno bude aj návrh o efektívnej a lacnej obnove vozového parku električiek skupovaním vozidiel KT8D5, napr. zo Sarajeva, alebo Brna, Ostravy, Prahy, keď sa tieto nadčasové a technicky neprekonané električky budú vyraďovať. Lebo to bude efektívne! A oživíme tram-train a použijeme ho ako argument na zmenu rozchodu koľajníc električiek.
žalúzie
mám takú preventívnu otázku. Ak chcem ísť osobákom z Bratislavy do Zohora a mám kúpenú električenku 100 + 101, mne stačí si kúpiť lístok na vlak len zo stanice Devínske Jazero, však?
Ďakujem.