Reakcia na: TomJ #256503:
Na Babu je obmedzenie na 7,5 tony, tadiaľ môže akurát tak First. Už 9,5 metrová SORka bola ťažšia.
Dnes ráno/doobeda to bol celkom extrém. A nepochybujem, že aj poobede. Keďže poobede býva ešte väčší bordel ako ráno.
upravovač fotiek
Pochybujem, že SOR B/C 7,5 vôbec ešte niekde jazdí.