Reakcia na: david11 #256451:
Áno, do každého regiobusu nastupuje päť ľudí s igelitkami ktorí si spravili zachádzku cez pol mesta na Nivy aby si nakúpili práve na autobusovej stanici namiesto hociakého (spravidla lepšieho) supermarketu čo majú bližšie.
samkoh