Reakcia na: Adam3 #256409:
Odstavovať autobus na 20 minút v špičke mi príde celkom extrémne. Koľko sú dnes obraty na Nivách?83 má v Dúbravke pauzu 23 minút, ale na Kutlíkovej má 7. Samozrejme že v tomto modeli by sa prestávky smerovali na konečnú v regióne a v Bratislave by boli iba výdrže (aj keď samozrejme rozumiem že ráno je potrebné trochu väčšie vyrovnanie - ale napr. za SL čias sa do BA bežne jazdilo na obrat).
S499.1023
Keď som išiel autom niekam na výlet, tak som svojim známym neúčtoval nič, pretože by som tie náklady vynaložil tak či tak.
Som kamarát, nie taxikár, aby som im účtoval prístavné.
Takže technicky máš pravdu v časti o nákladoch ale vypovedá to o tebe ako o človeku.
A keď idem niekam autobusom, tak to nema nič s konsenzuálne plánovaným výletom, ty klaun