Reakcia na: Adam3 #256384:
Ale načo všetci chcete "autobusovú stanicu"? Ja tomu proste nerozumiem. Prečo s regiónu nemôžeme mať normálne linkovanie "podľa potreby" (tej ktorej obce/prepravného prúdu) ako ho máme z rôznych častí Bratislavy? Prečo v momente ako prejdeme čiaru na mape tak zrazu všetky bežné princípy organizovania dopravy padajú a jediným cieľom je nejak autobus preštrikovať na autobusovú stanicu. To ľudia mimo Bratislavy nemajú celý deň nič na práci, tak si chodia obzerať autobusy na stanicu alebo čo?
Adam3
Nedala by sa (relatívne lacno) postaviť nejaká menšia AS (na úrovni približne tej, ktorá bola dočasná), napríklad na Pribinovej a na tom parkovisku na Krupkovej? Bolo by to kúsok od tej súčasnej a všetky spoje by mohli obslúžiť tú terajšiu vonku ako MHD a následne končiť pred Euroveou. Ušetrené náklady za vjazd by možno aj preplatili náklady na predĺženie trasy. Či na tých pozemkoch už je naplánovaný nejaký iný development?