Reakcia na: andy27 #256364:
Sankcie sú nastavené dobre, len ich nikto neudeľuje. O tom že to indikuje nejakú formu klientelizmu sa určite sporiť nebudem, to dnes už môžeme považovať za veľmi pravdepodobné, ale ide o úplne iný problém než pôvodná téma.
Ma178rek
Včera som šiel L1 na stanicu 13:45 zo zastávky Centrum a už nebolo miesto pomaly a to išla 29T ale tak dopyt na stanicu je vždy pred celou hodinou vyšší z dôvodu odchodu viacerých vlakov