Reakcia na: david11 #255912:
Áno 32 je len idiotske setrenie a so zánikom jestvujúcich priamych spojeni či už na DD alebo na Kramároch a hranim sa na ekológiu. Očakávam nové petície a hejt ako vždy. Mne osobne je to jedno, 32 už využívam zriedka k stanici.
Ale pointa stale plati, naco drzime 800 pre Madarsko, ked tam uz nikdy nepojde ziadny autobus integrovany v IDS?
Klepeto
https://www.instagram.com/reel/DUGXT1ZjNyj/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==