Reakcia na: Viktor85 #249337:
To ale znamena nieco uplne ine. Skusobna premavka uz bola ukoncena, takze uz su v klasickej vyprave.Zvysne vozy budu vypravene ked budu pripravene do premavky.
, aby som šoférovi neublížil, verím, že aj to sa napraví
.
Ike
Napr 71ku som tak videl ísť po šancovej, alebo 47 po Lovinského.