Reakcia na: si #248907:
Len potom hodím do tvojho príkladu ďalšiu vec - keď zaplatíš 12 eur ročne máš všetku dopravu a platbu zadarmo či objednáš káblik za 1 euro alebo TV za 10000. Síce neviem ako to súvisí ale… možno nejak

Držím palce s tým inflačným automatom, napriek istej miere skepsy. Nemôžeme držať tieto ceny cestovného naveky.
Predtým to nezdraželo zopár rokov čo si pamätám (viem, vtedy bola nižšia inflácia).
zakaznik
Mohla tam mať zssk nejakú províziu, alebo platili neskoro. Alebo WL dúfajú, že sa im podarí viac cudzincov zmiasť a predať im 24 Stunden Ticket.