ZSSK už dávno mala na expresnej vrstve aplikovať pohyblivé ceny. BA-KE v utorok ráno o 5h 8€ a v piatok o 16h 40€. Nechápem prečo to už dávno nie je veď je to bežná prax v okolitých krajinách.
Tomu sa povie zabiť (zdaniť) dve muchy jednou ranou.

Držím palce s tým inflačným automatom, napriek istej miere skepsy. Nemôžeme držať tieto ceny cestovného naveky.
zakaznik
Mohla tam mať zssk nejakú províziu, alebo platili neskoro. Alebo WL dúfajú, že sa im podarí viac cudzincov zmiasť a predať im 24 Stunden Ticket.