Reakcia na: SixSixTrooper #246528:
Zaroven este pridavam otazocku, co sa bude robit ked uz nebudu stacit MBCC na 83 aj 84. Pojdu NB18 alebo sa na petrzalku presunu Otokare?
ADD4. To uz malo byt davno, ak by bol problem s kapacitou v sedle tak prejazdy z L93
. Ale prave ta tretia
upravovač fotiek
Pre občasných cestujúcich, ako som ja, je to len väčšia motivácia na občasné cesty do mesta využiť automobil.